Офіційна інформація
ТА ЗАГАЛЬНІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Офіційна інформація та Загальні умови використання

Офіційна інформація

Цей веб-сайт (надалі — Веб-сайт) опубліковано:

Товариством з обмеженою відповідальністю «Груп СЕБ Україна», код ЄДРПОУ 34474821.

Відповідальний за публікацію: Вікторія Гусєва

Веб-сайт розміщений на сервері:

EOLAS, французького товариства з обмеженою відповідальністю з акціонерним капіталом 228 988 євро, юридична адреса: 29 rue Sevran, 38000 Grenoble, France (Франція), зареєстрованим під єдиним ідентифікаційним номером 382 198 794 у Реєстрі господарюючих суб’єктів м. Гренобль, тел.: +33 [0]4 76 44 50 50; факс: +33 [0]4 76 44 00 41.

Загальна інформація стосовно роботи Веб-сайту

Цей Веб-сайт є власністю Groupe SEB France, компанії, яка входить до складу Groupe SEB. До складу Groupe SEB входять усі прямі та непрямі дочірні компанії SEB S.A., юридична адреса: les 4M, Chemin du Petit Bois, 69132 Ecully Cedex, France (Франція); тел.: +33 [0] 4 72 18 18 18; факс: +33 [0]4 72 18 16 55.

Загальні умови використання

Чинні з 01.07.2016 р.

1. Преамбула

Цей веб-сайт, доступний за адресою https://robots.rowenta.ua (надалі — Веб-сайт), забезпечує відвідувачам можливість переглядати інформацію, розміщену на Веб-сайті, та замовляти товари та/або послуги згідно з Загальними умовами продажу.

Перш ніж отримати доступ до Веб-сайту, уважно прочитайте ці умови використання (надалі — Загальні умови використання), в яких описано загальні умови та правила, які застосовуються до використання Веб-сайту.

Умови використання є угодою між компаніями зі складу GROUPE SEB FRANCE (надалі — ми, нами) та кожним користувачем Інтернету, який отримує доступ до Веб-сайту, переглядає його чи відвідує (надалі — ви, вами).

2. Прийняття Загальних умов використання

Отримуючи доступ до Веб-сайту та/або використовуючи його, ви погоджуєтеся дотримуватися цих Загальних умов використання та всіх умов, які містяться в них і на які вони посилаються.

Якщо ви відмовляєтеся прийняти всі чи частину зобов’язань або дотримуватися всіх або частини умов, що містяться в цих Загальних умовах використання, не використовуйте цей Веб-сайт.

3. Зміни Веб-сайту та Загальних умов використання

Ми маємо право періодично та без попередження повністю або частково змінювати Веб-сайт та/або ці Загальні умови використання. Вам слід регулярно перечитувати Загальні умови використання й усі умови, на які вони посилаються, щоб знати застосовні до вас умови в діючій редакції.

Якщо ви продовжуватимете використовувати Веб-сайт після внесення змін до Загальних умов використання або до характеристик Веб-сайту, це підтверджуватиме, що ви згодні з такими змінами.

4. Інтелектуальна власність

Усі елементи, з яких складається Веб-сайт, у тому числі, поміж іншим, текстова інформація, фотографії, ілюстрації, відео- та аудіоматеріали, елементи оформлення, загальний вигляд, структура, концепції, технічні та графічні рішення, бази даних, застосунки, вихідні коди, незалежно від того, чи вони доступні на Веб-сайті чи передані через Веб-сайт, є нашою виключною власністю.

Логотипи та інші розпізнавальні знаки, розміщені на Веб-сайті, захищені відповідно до закону про товарні знаки компаніями зі складу Groupe SEB. Товарний знак Rowenta є власністю Rowenta SAS, компанії зі складу Groupe SEB.

Будь-яке відтворення, представлення, адаптація, модифікація, публікація, передача, зміна, інтеграція до іншого веб-сайту, комерційне використання та/або повне або часткове повторне використання Веб-сайту чи одного з елементів, які він містить, незалежно від застосовуваного процесу чи носія, суворо заборонено.

Користувачі несуть відповідальність за несанкціоноване використання Веб-сайту чи його контенту та розміщеної на ньому інформації, що може являти собою порушення прав на об’єкти інтелектуальної власності, яке карається згідно з усіма застосовними законами та нормативно-правовими актами, в тому числі, поміж іншим, усіма законами та нормативно-правовими актами щодо захисту авторського та інших прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Будь-яке часткове або повне представлення та/або відтворення та/або використання товарних знаків є порушенням прав на об’єкти інтелектуальної власності, що карається згідно з усіма застосовними законами та нормативно-правовими актами, в тому числі, поміж іншим, усіма законами та нормативно-правовими актами щодо захисту авторського та інших прав на об’єкти інтелектуальної власності. Це ж стосується будь-яких баз даних, розміщених на Веб-сайті, які захищені положеннями всіх застосовних законів і нормативно-правових актів, у тому числі, поміж іншим, усіх законів і нормативно-правових актів щодо захисту баз даних. Користувачі несуть відповідальність за відтворення чи вилучення будь-яких елементів із Веб-сайту.

Застосування положень цих законів та нормативно-правових актів не перешкоджає вчиненню будь-яких інших дій щодо осіб, відповідальних за несанкціоноване використання Веб-сайту чи його контенту.

5. Відповідальність і доступ до Веб-сайту

Усі дані, інформація та публікації, які доступні для ознайомлення чи завантаження на Веб-сайті, надаються виключно з інформаційною метою та не вважаються ексклюзивними. Ми не гарантуємо точність, повноту чи актуальність інформації, розміщеної на Веб-сайті. Доступна на Веб-сайті інформація може містити технічні помилки чи неточності, а також друкарські помилки. Ця інформація може періодично змінюватися, а нові версії Веб-сайту подаються вже з такими змінами.

Ми не можемо гарантувати повну відсутність на Веб-сайті відхилень чи помилок або здійснення виправлення будь-яких з них, а також безперебійну чи безпомилкову роботу Веб-сайту або його сумісність з апаратним забезпеченням будь-якого типу.

Ви підтверджуєте наявність у вас навичок, ресурсів і знань, необхідних для користування Веб-сайтом. Ви також підтверджуєте, що повністю відповідаєте за захист, безпеку та цілість ваших даних, вашого апаратного та програмного забезпечення під час отримання доступу до Веб-сайту.

Ні наша компанія, ні жодна з компаній зі складу Groupe SEB не несе відповідальності за будь-яку пряму чи непряму шкоду, яка може бути завдана внаслідок використання Веб-сайту, його контенту чи будь-яких інших елементів, доступних на серверах розміщення Веб-сайту.

Ми маємо право без попередження, будь-коли, на будь-якій підставі та на власний розсуд змінювати, припиняти, призупиняти чи переривати доступ до Веб-сайту чи його частини. Таке право може застосовуватися, поміж іншим, щодо певного контенту, функцій чи годин доступності Веб-сайту. Цим ми знімаємо з себе відповідальність у разі недоступності Веб-сайту.

За наявності коментарів або пропозицій стосовно Веб-сайту звертайтеся до його адміністратора за адресою: tefalwebmaster@groupeseb.com.

6. Посилання на інші веб-сайти

Веб-сайт містить посилання на інші веб-сайти у вигляді гіпертекстових посилань. Ми не контролюємо роботу таких веб-сайтів або їх контент. Тому ми не можемо відповідати за контент таких веб-сайтів або за збір чи передачу персональних даних, установку файлів cookie чи будь-який інший процес із аналогічною метою, який виконується цими веб-сайтами.

7. Захист даних

Будь-які персональні дані, надані чи зібрані через Веб-сайт або за його допомогою, використовуватимуться згідно з нашою політикою конфіденційності, розміщеною на Веб-сайті.

Для отримання детальнішої інформації щодо порядку збору та обробки ваших даних див. нашу політику конфіденційності.

8. Застосовне законодавство: врегулювання спорів

Ці Загальні умови використання регулюються законодавством України. Вирішення будь-якого спору в разі його виникнення повинно відбуватися виключно у межах чинного законодавства України.