Ще більше можливостей

Explorer S60

Найтонший робот 4 в 1, що проїде усюди Очистіть свій дім і позбавтесь від шерсті домашіх тварин, не поворухнувши й пальцем.

Explorer S80 w akcji

ROWENTA EXPLORER SERIE 60: РОБОТ XS ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Найтонший робот 4 в 1 * на ринку, з висотою лише 6 см, який дістає навіть під низькими меблями, щоб зібрати схований пил та шерсть домашніх улюбленців. Його методична система навігації Smart Exploration 4.0 охоплює весь ваш будинок з надзвичайною точністю  і рухається логічним шляхом завдяки вбудованому гіроскопу.

Неймовірно розумний, цей вакуумний робот ідеально слідує за вашими стінами завдяки сучасним боковим датчикам  і автоматично підлаштовується відповідно до вашого типу підлоги, завдяки геніальній функції виявлення килимів.

ЗРУЧНИЙ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК

Прибирайте вдома звідки завгодно та коли вам зручно. Спеціальний мобільний додаток дозволить вам дистанційно запустити пристрій, та керувати його роботою онлайн.

ПРАЦЮЄ НЕВТОМНО!

Робот Explorer S60 невтомно прибирає бруд до 120 хв в режимі ЕКО, до 90 хв в режимі STANDART та до 60 хв у надзвичайно інтенсивному режимі BOOST. Робот автоматично переключає режими в залежності від типу поверхні, або рівня забрудненості.

ДІСТАНЕ УСЮДИ!

З висотою лише 6 см він дістає навіть під низькими меблями та в важкодоступних місцях, щоб з легкістю зібрати весь бруд, пил та шерсть від хатніх тварин.

ПРИБЕРЕ ВСЕ!

Дві бічні щітки досягають усіх куточків вашого дому для максимально ретельного прибирання. Його високоефективна щітка Animal Turbo з легкістю всмоктує шерсть домашніх тварин і великі клубки пилу. Крім того, його система Aqua Force  протирає вашу підлогу під час всмоктування пилу, що забезпечує  ідеальні видимі результати! Його методична система навігації Smart Exploration 4.0 охоплює весь ваш будинок з надзвичайною точністю.

2 в 1. ПИЛОСОСИТЬ ТА МИЄ ОДНОЧАСНО

Навіщо витрачати час на окремо сухе та вологе прибирання? Робот збере бруд, пил та волосся, а також промиє підлогу не залишаючи брудних розводів.

ТУРБОТА ПРО ЧИСТЕ ПОВІТРЯ

High Performance Filter фільтрує та затримує до 99,9% пилу та алергенів, запобыгаючи їх потраплянню у повітря. Фірмовий високоефективний фільтр – турбота про чисте повітря у вашій оселі.

СВОБОДА ВІД ШЕРСТІ

спеціально для власників домашніх тварин. Адже щітка з легкістю впорається навіть з найдовшою шерстю домашніх улюбленців. Завдяки унікальній конструкції, волосся та шерсть збираються до центру, перешкоджаючи забрудненню всієї поверхні.

3 режима очищення

Explorer S40 працює в трох режимах роботи, щоб максімально налаштувати роботу пристрою відповідно до потреб користувача.

Explorer S60

Методичний

TРозумна навігація яка охоплює все приміщення, завдяки гіроскопу, та не пропускає ні шпаринки

Explorer S60

По спіралі

TІнтенсивне очищення певної ділянки, або окремої плями

Explorer S60

Вздовж стін

Очищує підлогу вздовж стін та плінтусів

Методичний

Розумна навігація яка охоплює все приміщення, завдяки гіроскопу, та не пропускає ні шпаринки

По спіралі

TІнтенсивне очищення певної ділянки, або окремої плями

Вздовж стін

Очищує підлогу вздовж стін та плінтусів

Перегляньте відео

Подівіться як X-PLORER допомагає у повсякденному житті

Explorer S75 Explorer S75

Xplorer S75

Автоматичний помічник для щоденного прибирання.

Дивитись більше
Explorer S60 Explorer S60

Xplorer S95

Найрозумніший робот, який прибере усюди.

Дивитись більше